Герметизатори проємів (докшелтери)

dockshelter

Герметизатори проємів (докшелтери) – захищають людей та вантажі від погодних впливів (протягів, дощу і вітру) та економлять енерговитрати. Докшелтери довговічні в експлуатації і мають малий термін окупності серед устаткування для складу. Розміри герметизаторів вибираються в залежності від габаритів обслуговується автотранспорту.

Існують кілька типів докшелтерів, а саме:

  • надувні,
  • подушкові,
  • фіранкові,
  • комбіновані.
GN Hermetyz naduvnoy
GS Hermetyz

Герметизатори прорізів (докшелтери) – захищають людей та вантажі від погодних впливів (протягів, дощу та вітру) та економлять енерговитрати. Докшелтери довговічні в експлуатації

і мають малий термін окупності серед устаткування складу. Розміри герметизаторів вибираються в залежності від габаритів автотранспорту, що обслуговується.

Існує кілька типів докшелтерів, а саме:

  • надувні,
  • подушкові,
  • фіранкові,
  • комбіновані.

Герметизатор отвору зі складною рамою GS – застосовуються де необхідна незначна герметизація отвору. У разі неправильного паркування автомобіля фронтальна рама складається завдяки розкосам та повертається на місце при від’їзді автомобіля.

Ширина , ммВисота , ммГлибина
   
3000, 3200, 34003000, 3200, 3400, 4400600
   

1.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

НайменуванняОдиниціЗначення 
     
1Фронтальна ПВХ-тканина, міцність на роздиранняН590 
   
     
2Фронтальна ПВХ – тканина .мм3 
     
3Бічна ПВХ-тканина, міцність на роздиранняН250/230 
   
     
4Бічна ПВХ- тканина , толщинам0,5 
     
5Діапазон робітників температур°СВід -35 до +50 
     

Герметизатор отвору надувний (виробництва CAMPISA ) – застосовуються там де необхідно дотримання температурного режиму в приміщенні складу та відповідно максимальна герметизація отвору.

Ширина , ммВисота , ммГлибина
   
340047501000
   

Штора під герметизатор отвору (Додаток до герметизатора отвору) – застосовується в тих випадках коли герметизатор не може забезпечити герметизацію простору через різну висоту автомобілів, що під’їжджають.

Наша компанія пропонує герметизатори проємів (докшелтери) в різних містах України. Ми здійснюємо доставку та монтаж на території наступних міст: Чернігів, Житомир, Вінниця, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Кропивницький, Кривий Ріг, Черкаси, Суми та інші міста України.