Гаражні ворота

slider 13

Гаражні ворота бувають декількох типів, а саме:

  • Cекційні;
  • Ролетні;
  • Распашні;
  • Відкатні

Секційні ворота з електроприводом відкриваються вертикально вгору і йдуть по стелі гаража. Завдяки даній конструкції секційних воріт Ви економите місце всередині і перед гаражем, а вся зона проїзду залишається вільною. Секційні ворота підходять для гаража з будь-якою формою отвору: квадратного або зі скосом, з сегментною або круглої аркою. Тому, ці ворота ідеально підходять для проведення реконструкцій.

Герметичне ущільнення по всьому периметру секційних воріт є надійним захистом від атмосферних впливів. Міцні ущільнювачі між окремими секціями гаражних двостінних воріт забезпечують додаткову теплоізоляцію. Підлогове ущільнення згладжує невеликі нерівності підлоги.

Гаражні ворота складаються з секцій однакової висоти з рівномірним розподілом гофров або касет, що забезпечує їм гармонійний зовнішній вигляд. Велика лінійка кольорів та декорів поверхонь гаражних воріт підходить для будь-яких дизайнерських рішень.

Ролетні ворота залишають багато вільного простору як перед гаражем, так і всередині. Для того, щоб припаркуватися, Ви можете зупинитися безпосередньо перед гаражем, до того ж область під стелею гаража залишається вільною. Профіль воріт виготовлений з високоякісного алюмінію, який не піддається корозії.

До того ж ворота серійно оснащуються сучасними приводами. При цьому привід серійно встановлюється поза консолі, таким чином він зручний в обслуговуванні. Плавні і безшумні пуск і останов воріт забезпечують їх дбайливу експлуатацію. Внутрішній клавішний вимикач і освітлення гаража попередньо вбудовані в корпус блоку управління.

Розпашні ворота є класичним видом воріт, існуючим вже тисячоліття. Простота конструкція, а також відносно низька вартість воріт і створок робить розсувні ворота найпопулярнішими воротами на території України. До недоліків розпашних воріт можна віднести необхідність очищення снігу взимку в секторі відкривання воріт. Перевагами в’їзних розпашних воріт є прийнятна ціна, простота конструкція та комплектуючих, надійність механізмів і фурнітури.

Зсувні (відкатні) ворота зсуваються в бік уздовж забору. Це один з найбільш прогресивних і зручних видів воріт, тому що мають дуже надійну конструкцію, не займають місця, легко автоматизуються, мають привабливий зовнішній вигляд, практично не вимагають обслуговування, немає необхідності взимку очищати сніг, оскільки роликові візки знаходяться всередині несучого профілю. Відкатні зсувні ворота переміщаються уздовж лінії паркану за встановленими на фундамент роликовим візків.

Ми з радістю проконсультуємо Вас з будь-якого виду воріт, доставимо і встановимо!